RN73R2BTTD2612A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2612A05
JLCPCB Part #
C4061196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS