RN73R2BTTD2610F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2610F50
JLCPCB Part #
C2528221
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 261Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS