RN73R2BTTD25R2C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD25R2C25
JLCPCB Part #
C2547228
Description
-55℃~+155℃ 25.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS