RN73R2BTTD2552B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2552B50
JLCPCB Part #
C2549244
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS