RN73R2BTTD24R9D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD24R9D50
JLCPCB Part #
C4280885
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS