RN73R2BTTD24R0C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD24R0C50
JLCPCB Part #
C3914956
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS