RN73R2BTTD2462B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2462B50
JLCPCB Part #
C4089987
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS