RN73R2BTTD2460F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2460F50
JLCPCB Part #
C4269515
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS