RN73R2BTTD2460C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2460C50
JLCPCB Part #
C2547321
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS