RN73R2BTTD2460C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2460C25
JLCPCB Part #
C2547353
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS