RN73R2BTTD2460A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2460A10
JLCPCB Part #
C4019083
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS