RN73R2BTTD2431F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2431F50
JLCPCB Part #
C4187900
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS