RN73R2BTTD2431A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2431A05
JLCPCB Part #
C4184288
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS