RN73R2BTTD2430F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2430F25
JLCPCB Part #
C2530297
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS