RN73R2BTTD2403D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2403D50
JLCPCB Part #
C2530314
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS