RN73R2BTTD23R7C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD23R7C50
JLCPCB Part #
C2547620
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS