RN73R2BTTD2341C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2341C50
JLCPCB Part #
C2547484
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS