RN73R2BTTD2321A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2321A10
JLCPCB Part #
C4198658
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS