RN73R2BTTD22R9B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD22R9B50
JLCPCB Part #
C2547358
Description
-55℃~+155℃ 22.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS