RN73R2BTTD22R3B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD22R3B50
JLCPCB Part #
C4054632
Description
-55℃~+155℃ 22.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS