RN73R2BTTD2293C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2293C50
JLCPCB Part #
C2547673
Description
-55℃~+155℃ 229kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS