RN73R2BTTD2292B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2292B50
JLCPCB Part #
C4035358
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS