RN73R2BTTD2290A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2290A10
JLCPCB Part #
C3990491
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS