RN73R2BTTD2262D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2262D50
JLCPCB Part #
C4248910
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS