RN73R2BTTD2231C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2231C50
JLCPCB Part #
C2548296
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS