RN73R2BTTD2230A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2230A10
JLCPCB Part #
C4306390
Description
-55℃~+155℃ 223Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS