RN73R2BTTD2211D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2211D10
JLCPCB Part #
C2554806
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS