RN73R2BTTD2211B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2211B10
JLCPCB Part #
C4234344
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS