RN73R2BTTD2202B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2202B50
JLCPCB Part #
C4321598
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS