RN73R2BTTD2200A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2200A10
JLCPCB Part #
C4086606
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS