RN73R2BTTD21R3C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD21R3C50
JLCPCB Part #
C2548770
Description
-55℃~+155℃ 21.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS