RN73R2BTTD2150F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2150F50
JLCPCB Part #
C3939706
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS