RN73R2BTTD2150B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2150B10
JLCPCB Part #
C2570354
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS