RN73R2BTTD2131F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2131F25
JLCPCB Part #
C4228402
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS