RN73R2BTTD2130F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2130F50
JLCPCB Part #
C4317893
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS