RN73R2BTTD2101F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2101F100
JLCPCB Part #
C4271188
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS