RN73R2BTTD2101B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2101B10
JLCPCB Part #
C2570362
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS