RN73R2BTTD2082F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2082F50
JLCPCB Part #
C2530427
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS