RN73R2BTTD2082F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2082F10
JLCPCB Part #
C2552601
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS