RN73R2BTTD2050B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2050B10
JLCPCB Part #
C4075231
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS