RN73R2BTTD1963D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1963D100
JLCPCB Part #
C4112101
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS