RN73R2BTTD1963B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1963B50
JLCPCB Part #
C4084926
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS