RN73R2BTTD1962A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1962A10
JLCPCB Part #
C4030271
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS