RN73R2BTTD1893F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1893F25
JLCPCB Part #
C4260336
Description
-55℃~+155℃ 189kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS