RN73R2BTTD1873F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1873F25
JLCPCB Part #
C2530232
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS