RN73R2BTTD1871A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1871A05
JLCPCB Part #
C4194053
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS