RN73R2BTTD1822C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1822C25
JLCPCB Part #
C2547292
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS