RN73R2BTTD1822A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1822A10
JLCPCB Part #
C4171515
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS