RN73R2BTTD1782B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1782B50
JLCPCB Part #
C2547340
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS