RN73R2BTTD1780A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1780A05
JLCPCB Part #
C4203599
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS